Yaşamkent Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetini Yakakent’te hizmetinize sunmaktayız. Yaşam kent semtimizde yapmış olduğumuz sayısız evden eve nakliyat hizmeti ile bu semtimizde tavsiye edilir bir nakliyat firması olduk. İşlerimizde göstermiş olduğumuz özen ve disiplin ile Yakakent’te birçok işe imza attık. Yakakent’te yapılan binaların geneli yüksek katlı binalardır. Büyük oranda site biçimindeki yapılaşmalar semtimize özel bir yapı ve yaşam alanı sunmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmamızda semtimize yakışır bir şekilde işlerinde uzman kadrosu ve özel tasarlanmış evden eve nakliyat araçları ile kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir. Semtimizden bizlere ulaşan müşterilerimize yaptığımız taşımalar ile ilgili bilgi verdikten sonra bizlere verdikleri bilgilere göre en uygun nakliyat fiyatımızı kendilerine sunmaktayız. İstediğiniz takdirde evinize bir uzman göndererek eşyalarınızın yerinde incelenmesini de sağlamaktayız. Yaşamkent evden eve nakliyat firmamız komple evden eve nakliyat hizmetinin yanında semtimizde gereksinin duyduğunuz eleman ve küçük nakliye aracı teminini de sağlamaktadır.

yasamkent evden eve nakliyat
yasamkent evden eve nakliyat

Yaşamkent evden eve nakliyat firmamız yüksek katlara yapacağı taşımaları diş cephe mobilya asansörü kullanarak gerçekleştirmektedir. Yaşamkent asansörlü nakliyat hizmetini ile eşyalarınızın taşınması kolay bir hal alırken standart taşıma yöntemlerine göre daha sorunsuz ve hassas bir taşıma sağlamaktayız. Yaşamkent nakliyat firmamız dış cephe asansörlerini kiralık olarak kullanmanızda mümkün. Şahsi eşyalarınız veya bina içinden taşımalarda sorun yaşayacağınız durumlar için Yakakent’te asansör kiralama hizmeti için bizlere başvurabilirsiniz. Kurumsal bir firma olmanın avantajlarını sizlere sunan firmamız ev eşyalarının depolanması, parça eşyaların şehir içi ve şehirler arası sevkıyatı, asansör kiralama, asansörlü nakliyat gibi bir çok konuda sizlere destek olmaktayız. Semtimiz içinde yapacağınız parça eşya taşıma işlemleri için küçük ve orta ebattaki nakliye araçlarımızla yedi yirmi dört hizmet vermekteyiz. Elemanlı yada elemansız olarak bu araçları kiralık olarak kullanmanız mümkün. Bu hizmet için bizi arayıp taşıma bilgilerini bize sunmanız yeterli olur. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede en uygun araç ve ekibi yönlendirecektir. Yaşamkent evden eve nakliyat firmamız nakkliye konusunda yaşadığınız tüm sorunlarınız için bizlere başvurabilir, sorunlarınızın çözümünü beraber üstlenebiliriz.

Yakakent’te verdiğimiz hizmetler hakkında bilgiyi Yaşamkent evden eve nakliyat sitemizde bulabilirsiniz. Sorunsuz bir evden eve nakliyat için bizimle iletişim geçiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde veren Ankara nakliyat firmamız müşterilerinin istekleri doğrultusunda en uygun fiyatlar ile nakliye seçeneği sunun bir Ankara nakliyat firmasıdır. Keçiören semtimiz içinden içine yapacağınız nakliye işlerinde özel fiyat avantajları sağlayan firmamız ile iletişim geçerek ücretsiz olarak eşyalarınızın yerinde görülmesini ve düzgün bir fiyat sunulmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet ile nakliye günü başınıza gelebilecek bir çok sorundan kurtulmuş olursunuz. Elemen kadromuz tamamen kendi personelimizdir. İşinde uzman kalifiye bir eleman kadrosu ile evinizi yeni yaşam alanınıza taşımaktayız. Keçiören’de evden eve nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınızı bizlere bir telefon ile gidermeniz mümkündür. Keçiören’in kaliteli ve sorunsuz hizmet veren evden eve nakliyat firması sizlere bir telefon uzaklığındadır. Keçiören evden eve nakliyat hizmetini ikinci kat ve daha yüksek katlarda asansörlü nakliyat hizmeti ile çözüme kavuşturmaktadır.

keçiören evden eve nakliyat
keçiören evden eve nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçtikten sonra sizlere sunduğumuz evden eve nakliyat hizmeti hakkında geniş bir bilgi sunulurken sizlere yönettiğimiz sorulara verdiğiniz cevaplara göre ortalama bir nakliyat fiyatı verilir. Sizlere verdiğimiz fiyat uygun gördüğünüz anda sizlerle görüşme yapan temsilcimiz sizlerinde uygun gördüğü bir zamanda evinizde misafiriniz olacaktır. ücretsiz olarak sunulan eşya inceleme ekibimiz eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını planlayarak sizlere öneriler sunarken sizlerinde isteklerini göz önünde bulundururlar. Size verilen tarih ve saat içerisinde eviniz yeni yaşam alanınıza nakledilmiş olacaktır. Keçiören evden eve nakliyat firmamız sizlere komple ev ev eşyası taşımanın yanı sıra Keçiören içinde parça eşya taşıma için eleman ve küçük kamyonet hizmeti de vermektedir. Küçük ve orta boy nakliye aracı ihtiyaçlarınız içinde bizi arayabilir, bu araçları elemanlı yada elemansız olarak temin edebilirsiniz. Evinizin içinde yapacağınız değişikliklere yardımcı olmaktayız. Yüksek katlara asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız istediğiniz takdirde Keçiören’de asansör kiralama hizmetini de sunmaktadır. Dış cephe yük taşıma asansörlerini uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Keçiören asansör kiralama firmamızı arayarak kat ve eşya durumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Keçiören evden eve nakliyat firmamız son derece güvenli olan Keçiören asansörlü nakliyat hizmetini tüm müşterilerine tavsiye etmektedir.

Evden eve nakliyat hakkında sizlere sorun yaşatabilecek tüm konularda sizlere yardımcı olarak sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılması sağlanır.

Diğer Hizmetlerimiz için;

Eryaman evden eve nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın en büyük ilçesi olan Çankaya ilçemizde evden eve nakliyat hizmeti gereksini duyan kişi, kurum ve kuruluşlara problemsiz bir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Çankaya ilçemiz hem yüz ölçümü hemde nüfus olarak Ankara’nın en kalabalık ilçesidir. Bu nedenle ilçemizden çok sayıda taşınma talebi bizlere ulaşmaktadır. Bu talepleri en iyi şekilde karşılayarak düzgün bir hizmet ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Ankara’nın sayılı evden eve nakliyat firmaları arasında olmamız ve işlerimizde gösterdiğimiz disiplin anlayışı ile bu hizmeti dört dörtlük bir şekilde sunmaktayız. Çankaya evden eve nakliyat hizmeti veren çok sayıda firma olmasına karşın ilçemizde gerçekleştirdiğimiz standart ve asansörlü taşımalar sayesinde bu ilçemizden bol miktarda bizi tercih eden bir müşteri potansiyelimiz vardır. Çankaya evden eve nakliyat firmamız ilçemiz içinde yapacağınız evden eve nakliyat hizmeti için sizlere özel fiyatlar sunmaktadır. Nakliyat firmamız şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti ile sizlere tüm yurt genelinde hizmet vermektedir. Çankaya evden eve nakliyat firmamız komple ve parça şeklinde bulunan ev eşyalarınızı özenli ve sigorta kapsamı altında taşımaktadır.

çankaya evden eve nakliyat
çankaya evden eve nakliyat

Çankaya ilçemizden bize gelen talepleri en iyi şekilde değerlendire bilmek adına evinize ücretsiz olarak eksper göndermekteyiz. Telefon yada har hangi bir iletişim yolu ile bize ulaştığınızda sizlerden aldığımız bilgilere göre sizlere bir taşıma maliyeti çıkartılmaktadır. Sizler içinde size sunduğumu bu evden eve nakliyat fiyatımızı uygun olduğunu belirtmeniz takdirde ücretsiz olarak sizlere eksper göndermekteyiz. Eksper arkadaşlarımız evinizde ve taşınacak yerde inceleme yaptıktan sonra sizlere bir taşıma planı sunacaktır. Telefon’da bizlerden almış olduğunuz fiyat üzerinden yeni bir değerlendirme yapılarak sizlere en uygun taşıma maliyeti sunulur. Evinize konuk olacak arkadaşlarımız sizlere taşıma konusunda en detaylı şekilde bilgi vererek düşündüğünüz, istediğiniz, kafanıza takılan soru işaretleriniz giderecektir. Taşıma günü sizlere söylenen araç ve ekip söylendiği şekilde evinizi yeni yerine taşıyacaktır. Taşıma işlemi bitiminde eksper arkadaşımız sizi bir daha arayarak almış olduğunuz hizmetin kalite kontrolünü yapacaktır. Bu kontrol sonucu seçtiğiniz ödeme yolu ile bizlere nakliyat ücretini takdim ederek evden eve nakliyat hizmetimiz sonlandırılır.

cankaya asansörlü nakliyat
cankaya asansörlü nakliyat
kamyonet kiralama
kamyonet kiralama

Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında kurumsal kimliğimiz ve yapmış olduğumuz işlerimiz ile rakipsiz olan firmamızı seçerek huzurlu ve stressiz bir taşınma yaşayabilirsiniz. Çankaya evden eve nakliyat firmamız sizlere Çankaya asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktadır. Çankaya’da asansörlü nakliyat hizmeti ile yüksek katlarda oturan müşterilerimizin taşınmasını daha kolay bir şekilde sağlamaktayız. Çankaya asansörlü nakliyat hizmeti içinde bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çankaya’da asansörlü nakliyat hizmeti içinde kullanmakta olduğumuz özel dış cephe eşya taşıma asansörlerini kiralık olarak kullanmanızda mümkün. Çankaya kiralık asansör hizmeti ile bir çok malzeme ve ev eşyasını taşımada kolaylık ve maddi olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Çankaya içinde nakliyat hizmetinin tüm branşlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız komple ev eşyalarınızın yanı sıra Çankaya içinde yapacağınız küçük taşımalarda kiralık kamyonet ve eleman hizmeti ile sizlerin bu küçük sorununu çözmektedir. Şehir içi küçük araç kiralama hizmetimizi istediğiniz takdirde elemanlı yada elemansız olarak almanız mümkün.

Çankaya evden eve nakliyat hizmet bölgesinde sunduğumuz hizmetleri cankayaevdenevenakliyat.com adresinden daha detaylı bir şekilde bulmanız mümkün.

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Eryaman evden eve nakliyat firmamızın Eryaman semtimizde taşıma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlamaktadır. Eryaman evden eve nakliyat konusunda çok fazla talep aldığımız bir semt imizdir. Eryaman’da ihtiyaç duyacağınız tüm taşımacılık ve depolama ile ilgili tüm sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır. Eryaman profesyonel nakliyat şirketimiz ekipleri, nakliyat araçları, eşya taşıma asansörleri ve sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcileri ile tam ve kusursuz olarak sizlere hizmet vermeye çalışacaklardır. Ev, ofis, iş yeri, banka, mağaza, para kasa, piyano, özel cihazlar kısacası taşınacak, yer değişerek tüm malzemelerinizi özel ekiplerimiz ile titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eryaman evden eve nakliyat firmamız hem şehir içi hemde şehirler arası taşınması gereken komple ve parça eşya şeklindeki malzemelerinizi ambalajlı yada ambalajsız olarak alır ve gideceği yere sigortalı bir şekilde sevkıyatını gerçekleştir. Eryaman sigortalı nakliyat hizmeti, bizim yapmış olduğumuz tüm işleri kapsamaktadır. Tüm taşımalarımız sigorta kapsamındadır. Sizlerde sorunsuz bir taşıma için iletişim bölümünde bulunan bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eryaman nakliyat firmamız hafta sonu ve hafta içi 7/24 hizmetinizdedir.

eryaman evden eve nakliyat
eryaman evden eve nakliyat

Eryaman evden eve nakliyat firmamız ile ile iletişime geçtikten sonra sizinle özel olarak ilgilenecek olan müşteri temsilcimiz bizlere ilettiğiniz taşıma talebiniz doğru ve iyi bir şekilde değerlendirerek sizlere ortalama bir fiyat sunacaktır. Şehir içi yada şehirler arası komple eşya transferi için eşyalarınız yerinde görülmesi gerektiğinden sizlerden bir randevu talebinde bulunulur. Uygun olduğunuz zaman diliminde sizlere yönlendirilen eksper eşyalarınızı yerinde inceleyerek sizlere daha detaylı bir bilgi sunacaktır. İşlemi onayladığınız takdirde nakliyat sözleşmesi yapılarak işiniz resmi bir kimlik alacaktır. Eksperlerimizin sizler için yapmış olduğu taşıma planı nakliye günü birebir uyularak gerçekleştirilir. Taşıma işleminiz bittiğinde daha önceden eksper arkadaşlarımız ile kararlaştırdığınız ödeme şekli ile ödeme yaparsınız. Herhangi bir negatif durumda eksperinizi arayarak sizlere yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. İşleminiz bittikten sonraki günlerde müşteri temsilcilerimizden bir sizlere ile iletişime geçerek taşıma hakkında sizlerden bilgi alacaktır. Bu şekilde taşıma kalitemizin yükselmesi ve her müşterimizin bizlerden sorunsuz bir şekilde hizmet almasını sağlamaktayız. Eryaman  nakliyat firmaları arasında bu hizmetimizde tek olan firmamız her gecen gün tercih sıralamasında hep ilk sırada olmaktadır.

eryaman nakliyat
eryaman nakliyat

Eryaman evden eve nakliyat firmamız sizlere Eryaman’da parça eşya taşıma hizmeti içinde yardımcı olmaktadır. Şehir içinde yapacağınız küçük taşımalar, evinizin içinde yapacağınız değişiklikler, küçük nakliye aracı teminini gibi bir çok konuda hizmet verecektir. Eryaman içinde nakliyat hizmeti için bizlerden sadece nakliyat aracıda kiralayabilirsiniz. Eryaman nakliyat firmamız Gölbaşı ilçemizde bulunan eşya depolama için özel yapılmış olan depolama ünitelerinde ev eşyalarınızın depolanmasını da üstlenmektedir. Eşya depolama hizmeti için bizi arayıp ücretsiz eksper hizmeti ile eşyalarınızı yerinde inceleyerek hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Eryaman evden eve nakliyat firmamız, semtimizde özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerine Eryaman asansörlü nakliyat hizmetini de sunmaktadır. Oldukça verimli ve titiz bir çalışma yapılmasına olanak sağlayan asansörlü nakliyat hizmeti ile kolay, sorunsuz ve hızlı bir evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Eryaman evden eve nakliyat hizmetini asansörlü nakliyat hizmetinde kullandığımız eşya taşıma asansörlerini istediğiniz takdirde kiralık olarak kullanmanız mümkün. Eryaman asansör kiralama hizmeti ile sizlere yüksek katlara yapacağınız taşımalarda lojistik destek sağlamaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız, şehirler arası nakliyat hizmeti ile yurdun her köşesine komple ve parça eşyaların transferini uygun fiyatlar ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz komple ev eşyası ve parça eşya taşıma olmak üzere iki bölümde değerlendirmekteyiz.

 

Şehirler Arası Komple Eşya Taşıma

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız diğer ilerimize ve diğer illerimizden ilçemize gelecek yada gidecek olan ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktadır. Bize bu talepleri ileten değerli müşterilerimizin eşyalarını yerinde incelemekteyiz. Ankara dışında olan eşyaların incelenmesini akıllı telefon uygulamamız veya whatsapp  uygulaması yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlere uygun doğru araç temini ve eşya yoğunluğuna göre bir fiyat sunmaktayız. Uygun görüldüğü takdirde online sözleşme veya elden sözleşme imzalanarak işlem resmi bir tavır kazanır. Sizlere vereceğimiz yada sizin istediğiniz tarih’de evden eve nakliyat araçlarımızdan sizlere en uygun olanı sizlere yönlendirilerek ev eşyalarınızın profesyonel olarak transferi gerçekleştirilir. Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız tüm işlerinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetinin tamamı da sigorta kapsamında yaptığı bir hizmettir. Her türlü kaza, terör, doğal afet vb. durumlar için geniş ölçekli bir sigorta kapsamı altındadır. Ödeme işlemlerini güvenlik ve temin acısından banka havalesi ile yapmanızda mümkün. Kredi kartı ile ödeme yapacak müşterilerimizin bunu mutlaka önceden bildirmesi gerekmektedir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

sehirler-arası-parca-esya-tasima
Şehirler arası parça eşya taşıma

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız az miktarda olan eşyalarınızın şehirler arası taşınmasını da üstlenmektedir. Ankara’da diğer illerimize gidecek olan her türlü parça eşyanın taşınmasını uygun fiyatlar ile üstlenmekteyiz.  Özellikle İzmir ve İstanbul’a olan parça eşya taşımalarını haftanın iki günü dönüşümlü olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede şehirler arası nakliyat hizmeti ile uygun fiyat garantisi ile eşyalarınızı sevk etmeniz mümkün. Bizlere ulaştıktan sonra bizlere metre küp olarak eşyalarınızın bilgisini vermektir. Bu konuda tereddüttü olan müşterilerimiz yine akıllı telefon uygulamalarını kullanarak bizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında Eğe bölgesine ve tatil beldelerimize olan seferlerimiz artmaktadır. Yaz aylarında bizlere ulaşarak sizlerde tatil beldelerimize götüreceğiniz ev eşyalarının uygun fiyatlar ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık kamu ya da özel şirketlerin ihale ve şartnameler ile taşınmasıdır. Kurumsal taşımacılık hizmetini şartnameye uyum gösteren tüm nakliyat firmaları yapabilir. Firma yetkililerine ilk olarak şartname ulaşır. Uygun koşullar sağlandığında ve işe talip olunarak yetkili kişilerden inceleme talebinde bulunulur. İnceleme yapıldıktan sonra en uygun nakliye fiyatı oluşturulmaya çalışılır. Fiyatlandırmada kurum ya da kuruluşun verdiği teklifin altında bir teklif sunmak iş olanağını artırmaktadır. Resmi kurumların nakliye hizmetini resmi gazetede yer alan “HİZMET ALIMI İHALELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ” ne uygun şekilde almaktadırlar.

kurumsal-tasimacilik-firmasi
Kurumsal taşımacılık

Ankara evden eve nakliyat firmamız kurumsal taşımacılık hizmeti ile bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Yakın zamanda yapmış olduğumuz Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünün taşınması da bunlardan biridir. Ankara’da bir çok resmi kurumun taşıma işlemini üstlenmiş olan firmamız bu konuda son derece deneyimli bir firmadır. Ankara’nın genel konumu ile ilgili olarak resmi kurumların fazla olması ve bu alanlarda ihtiyaç olan nakliye hizmetlerinin tedariki bu şekilde gerçekleşmektedir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti için;

  • İş bitirme belgesi ( Resmi kuruma ait yapılan işin tasdiki)
  • K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olunması
  • Uygun araç kapasitesini belgeleyebilme
  • Yeterli sayıda sigortalı işçi bulundurma
  • Teminat mektubu ( Banka onaylı )

Bu belgeler başta olmak koşulu ile iş niteliğine göre uzman eleman diploması, teknik eleman gibi bir çok konuda belge ve birikimin olması şarttır.

Facebook Sayfamız

 

Fuar Taşıma

Ankara ilimiz birçok fuar ve seminere ev sahipliği yapmaktadır. İlimizde gerçekleşen fuar ve seminerlerin nakliye konusundaki açıklarını evden eve nakliyat firmamız üstlenmektedir. Stant, sandalye, tezgah ve çeşitli malzemelerin uygun araç ve elemanlarla taşınmasını sağlamaktayız. Gerektiğinde vinç, forklift ve dış cephe mobilya asansörleri ilde destek sağlamaktayız. Fuar taşımacılığı ile ilgili olarak bize gelen talepleri uzman elemanlarımız değerlendirerek sizlere bir fiyatlandırma yapacaktır. Fiyatlandırmada araç istekleriniz ve aracın işinize göre teknik özellikleri fiyatlandırmayı etkileyen önemli faktörlerdendir. Araç üzerinde olmasını istediğiniz lift, körük, portlif gibi malzemeler lojistik bölümümüz tarafından tedarik edilmektedir. Fuar taşıma maliyetini etkileyen bir diğer faktör Fuar süresidir. Fuar boyunca kullanmak istediğiniz araç ve eleman ihtiyacınız fiyatlandırmayı etkilemektedir.

fuar taşıma
Ankara Fuar Taşıma Aracı

Ankara evden eve nakliyat firmamız Ankara içi fuar taşımacılığının yanı sıra il dışında olan fuarlara da araçlarını göndermektedir. Aynı titizlik ve samimiyetle Ankara dışına fuar malzemeleriniz ve ekipmanlar itina ile taşınmaktadır. İstediğiniz teknik özelliklere uygun araçlar ve elemanlarımız sizlere hizmet verecektir. Teknik eleman kadromuz sizlere stantlarımızın kurulumu ve sökümünde de yardımcı olmaktadırlar. İstediğiniz takdirde sadece kamyon ve kamyonet kiralama hizmetini de alabilirsiniz. Yurt dışına katılacağınız bir fuar var ise bu konuda da sizlere çözümler üretmekteyiz. Özellikle Avrupa üzerinde bulunan fuarlara katılım ve geri dönüşler için bizlerden lojistik destek almanızı tavsiye ederiz.

Depolama

Evden eve nakliyat hizmetinin içerisinde müşterilerimizin talepleri doğrultusun da ev eşyası depolama hizmetini vermekteyiz. Komple ya da parça olarak bize sunduğunuz muhtelif eşyaların uzun süreli ya da kısa süreli olarak depolanmasını üstlenmekteyiz. Depolarımız kişiye özel odalardan oluşmaktadır. Bu odalarda eşyalarınız sigortalı olarak depolanmaktadır. Ev eşyası depolama ünitelerimiz 24 saat boyunca güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile korunmaktadır. Ev eşyası depolama ünitemiz eşya depolama koşullarına uygun, temiz ve sağlıklı yerlerdir. Depolama talepleriniz bizlere ulaştıktan sonra depolama bölümünde görevli arkadaşlarımız sizler ile iletişime geçerek sizlere gereken depo kapasitesini belirlerler. Bu belirleme işlemi sizlerin bize ilettiği bilgiler ve depo sorumlularımızın eşyalarınızı yerinde görmesi sonucu ortaya konulur. Bu aşamadan sonra depo durumu göz önünde bulundurularak sizlere en uygun fiyat verilmeye çalışılır. Sizlere sunduğumuz fiyat uygun görüldüğü takdirde depo ünitemiz sizlere ayrılır. Resmi işlemler tamamlandıktan sonra paketleme ve ambalajlama evrelerine geçerek eşyalarınız kiraladığınız ünitelere yerleştirilir.

ankara-esya-depolama
Ankara Eşya Depolama

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız eşya depolarında bulunan eşyalar Liberty sigorta güvencesi altındadır. Eşya depolama için bize başvurduğunuzda müşteri temsilcilerimiz evinize gelerek detaylı bir eşya analizi yapmaktadır. Depolanacak eşyalarınızın bir listesi yapılmaktadır. Bu paketleme için önemlidir. Eşyalarınızın tamamı paketlenerek depolarımızda size ayrılan bölme yada bölmelere yerleştirilir. Eşyalarınızı alacağınız güne kadar bu odalar kitli kalır.

Depolanacak olan ev eşyaları için niteliğe uygun ambalaj malzemesi kullanılmaktadır.  Özel ilaçlı ve korumalı olan bu malzemeler her türlü bakteri ve haşerelerin üremesi ve dolaşımını engellemektedir. Ambalajlama eşyaların depoda kalacağı sürede göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Bu eşya depolarımızda deforme olmadan üzün süre muhafazasını sağlayacaktır. Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarının depolanması konusunda oldukça hassas bir çalışma planı izlemektedir. Bu hem eşya güvenliği hemde depo güvenliği acısından oldukça önemlidir. Sizlerde gönül rahatlığı içinde bir depolama hizmeti almak istiyorsanız bizleri aramadan karar vermeyiniz.

Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemininde gelinen son noktada asansörlü nakliyat hizmeti vardır. Asansörlü nakliyat oldukça kolay, güvenilir, hassas ve hızlı bir evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır. asansörlü nakliyatın yapılabilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartları sizler için ücretsiz olarak yönlendirdiğimiz eksper hizmeti ile kontrol ediyoruz. Gölbaşı ilçemiz başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerinde asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. İnsan gücünün yerine makine gücü kullanılması evden eve nakliyat hizmetinde hata oranı da azalmaktadır. Sağlıklı bir taşıma için tüm kurum ve tüzel kişilere asansörlü nakliyatı tavsiye etmekteyiz.

ankara-asansorlu-nakliyat
Ankara asansörlü nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız sadece Gölbaşı’nda değil tüm Ankara geneli asansörlü nakliyatı uygun fiyatlarla sunmaktadır. Asansörlü nakliyat ile ilk defa taşınacak olan müşterilerimiz için ücretsiz uzman incelemesi yapmaktayız. Bu sayede sizlere evden eve nakliyat hakkında daha detaylı bir bilgi aktarımı söz konusudur. Asansörlü nakliyat için yapılacak bu çalışma sizlerin hiçbir sorun yaşamadan taşınmanız içindir. Nakliyat asansörünün kurulumu, eşyalarınızın taşınması için gereken araç ve elaman bu inceleme sonucu belirlenir. Taşıma günü operatörümüz öncelikle çevre güvenliğini alarak asansörün kurulumunu yapar. Taşıma işlemi esnasında kontrollü bir taşıma yapılması ve asansöre yüklenecek malzemenin kontrolünü de yine operatörlerimiz üstlenecektir.

Ankara evden eve nakliyat sektöründe asansörlü nakliyatın yanında sizlere şehir içi ve şehirler arası tüm evden eve nakliyat işlerinde yardımcı olmaktayız. Geniş araç filomuz ve kadrolu personelimiz sayesinde sizlerin ihtiyaç duyduğu anda sizlere taşıma konusunda çözümler sunmaktayız. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemleriniz hem komple hemde parça eşya taşıma sistemleri ile ekonomik olarak nakliyesi gerçekleşmektedir.

asansorlu-nakliyat
Asansörlü nakliyat

Bizimle iletişime geçip soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşın, sizlere mantıklı ve sağlıklı bir şekilde sorunlarınız çözülecektir. Ankara Onur Express sizlere ev eşyası depolama konusunda da yardımcı olmaktadır. Özel eşya depoları ile eşyalarınızı korunaklı ve sağlıklı olarak depolanmaktadır.

Ofisinizin yeni yerine taşınması içinde bizi gönül rahatlığı içinde tercih edebilirsiniz. İster asansörlü olarak ister asansörsüz olarak ofisiniz düzenli bir şekilde yeni yerine nakliyesi gerçekleşir. Zaman kaybetmeden işletmenizin çalışmaya devam etmesi sağlanır.

Asansör Kiralama

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız, asansörlü nakliyat hizmetinde kullanılan mobilya asansörlerini kiralık olarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır.Bu sistem yüksek katlara yapılacak olan başta ev eşyası olmakla beraber her türlü malzemenin hızlı ve ekonomik olarak taşınmasını sağlamaktadır. Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız ilçemizde asansör kiralama hizmeti veren ilk firmadır. sizlere lojistik desteğini gün geçtikçe artırmaktadır. Gölbaşı asansör kiralama firmamıza ait mobilya asansörlerini iş başına ya da saatlik olarak kiralamanız mümkün. Bizi arayarak yapacağınız iş hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Sizlere en uygun dış cephe asansörünü operatörü ile birlikte en kısa zamanda ulaştıracağız.  Asansör kiralama hizmetinden yararlanarak hem zamandan hem de maddi acıdan kar elde edebilirsiniz. Ankara da birçok sektör tarafından asansör kiralama hizmeti kullanılmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıktan faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz. Asansör kiralama fiyatları oldukça makul değerler arasındadır bu nedenle iş gücüne sağlayacağı fayda sizlerin büyük yarar sağlar. Sezon döneminde önceden bizi arayarak yer ayırmanızı tavsiye ederiz. Kiralama işlemlerinin yoğun olduğu yaz döneminde mağdur olmamanız için çalışmaktayız.

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirmektedir. Bu da bizleri Gölbaşı’nın en iyi nakliyat firması yapmaktadır. Gölbaşı nakliyat firmamız sizlere evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili her türlü lojistik desteği sağlayacaktır.

Neden Asansör Kiralanır ?

  • Hızlı bir taşıma için
  • Hassas bir taşıma için
  • Ekonomik bir taşıma için
  • Rahat ve sorunsuz bir taşıma için
ankara-asansor-kiralama
Ankara asansör kiralama