Depolama

Evden eve nakliyat hizmetinin içerisinde müşterilerimizin talepleri doğrultusun da ev eşyası depolama hizmetini vermekteyiz. Komple ya da parça olarak bize sunduğunuz muhtelif eşyaların uzun süreli ya da kısa süreli olarak depolanmasını üstlenmekteyiz. Depolarımız kişiye özel odalardan oluşmaktadır. Bu odalarda eşyalarınız sigortalı olarak depolanmaktadır. Ev eşyası depolama ünitelerimiz 24 saat boyunca güvenlikli ve kapalı devre kamera sistemi ile korunmaktadır. Ev eşyası depolama ünitemiz eşya depolama koşullarına uygun, temiz ve sağlıklı yerlerdir. Depolama talepleriniz bizlere ulaştıktan sonra depolama bölümünde görevli arkadaşlarımız sizler ile iletişime geçerek sizlere gereken depo kapasitesini belirlerler. Bu belirleme işlemi sizlerin bize ilettiği bilgiler ve depo sorumlularımızın eşyalarınızı yerinde görmesi sonucu ortaya konulur. Bu aşamadan sonra depo durumu göz önünde bulundurularak sizlere en uygun fiyat verilmeye çalışılır. Sizlere sunduğumuz fiyat uygun görüldüğü takdirde depo ünitemiz sizlere ayrılır. Resmi işlemler tamamlandıktan sonra paketleme ve ambalajlama evrelerine geçerek eşyalarınız kiraladığınız ünitelere yerleştirilir.

ankara-esya-depolama
Ankara Eşya Depolama

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız eşya depolarında bulunan eşyalar Liberty sigorta güvencesi altındadır. Eşya depolama için bize başvurduğunuzda müşteri temsilcilerimiz evinize gelerek detaylı bir eşya analizi yapmaktadır. Depolanacak eşyalarınızın bir listesi yapılmaktadır. Bu paketleme için önemlidir. Eşyalarınızın tamamı paketlenerek depolarımızda size ayrılan bölme yada bölmelere yerleştirilir. Eşyalarınızı alacağınız güne kadar bu odalar kitli kalır.

Depolanacak olan ev eşyaları için niteliğe uygun ambalaj malzemesi kullanılmaktadır.  Özel ilaçlı ve korumalı olan bu malzemeler her türlü bakteri ve haşerelerin üremesi ve dolaşımını engellemektedir. Ambalajlama eşyaların depoda kalacağı sürede göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Bu eşya depolarımızda deforme olmadan üzün süre muhafazasını sağlayacaktır. Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarının depolanması konusunda oldukça hassas bir çalışma planı izlemektedir. Bu hem eşya güvenliği hemde depo güvenliği acısından oldukça önemlidir. Sizlerde gönül rahatlığı içinde bir depolama hizmeti almak istiyorsanız bizleri aramadan karar vermeyiniz.