Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık kamu ya da özel şirketlerin ihale ve şartnameler ile taşınmasıdır. Kurumsal taşımacılık hizmetini şartnameye uyum gösteren tüm nakliyat firmaları yapabilir. Firma yetkililerine ilk olarak şartname ulaşır. Uygun koşullar sağlandığında ve işe talip olunarak yetkili kişilerden inceleme talebinde bulunulur. İnceleme yapıldıktan sonra en uygun nakliye fiyatı oluşturulmaya çalışılır. Fiyatlandırmada kurum ya da kuruluşun verdiği teklifin altında bir teklif sunmak iş olanağını artırmaktadır. Resmi kurumların nakliye hizmetini resmi gazetede yer alan “HİZMET ALIMI İHALELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ” ne uygun şekilde almaktadırlar.

kurumsal-tasimacilik-firmasi
Kurumsal taşımacılık

Ankara evden eve nakliyat firmamız kurumsal taşımacılık hizmeti ile bir çok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Yakın zamanda yapmış olduğumuz Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünün taşınması da bunlardan biridir. Ankara’da bir çok resmi kurumun taşıma işlemini üstlenmiş olan firmamız bu konuda son derece deneyimli bir firmadır. Ankara’nın genel konumu ile ilgili olarak resmi kurumların fazla olması ve bu alanlarda ihtiyaç olan nakliye hizmetlerinin tedariki bu şekilde gerçekleşmektedir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti için;

  • İş bitirme belgesi ( Resmi kuruma ait yapılan işin tasdiki)
  • K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olunması
  • Uygun araç kapasitesini belgeleyebilme
  • Yeterli sayıda sigortalı işçi bulundurma
  • Teminat mektubu ( Banka onaylı )

Bu belgeler başta olmak koşulu ile iş niteliğine göre uzman eleman diploması, teknik eleman gibi bir çok konuda belge ve birikimin olması şarttır.

Facebook Sayfamız