Kurumsal

Ankara evden eve nakliyat sektöründeki faaliyetlerimize 1989 yılında başlanmıştır. Şehir içi küçük taşımalar yapılarak taşımacılık sektörüne giriş yapan firmamızı zaman içinde kurumsal taşımacılık adına misyon ve vizyonunu genişletmiştir. Kurumsal Taşımacılık zamanın getirisini iyi değerlendirerek ve bu sektördeki gelişmeleri iyi takip ederek nakliyat sektöründe gelişen ve kurumsal bir kimliğe sahip bir firma haline gelmiştir. Kurumsal Taşımacılık faaliyetlerimiz ile  müşterilerimizin sorunsuz taşınmalarını sağlamak amacı ile uzun süredir sürdürdüğümüz nakliyat işlemlerini hem yurt içi hemde yurt dışına yaydık. Araç filomuzu 1992 yılında genişletmeye başlayarak her ihtiyaca yönelik nakliyat aracı bulundurmaktayız. Belirli periyotlar ile hem donanımlarımızı hemde nakliyat araçlarımızı eşya güvenliği için yenilemektedir.

Kurumsal-tasimacilikOnur Taşımacılık günümüzde evden eve nakliyat hizmetleri altında sizlere bir çok konuda çözümler sunmaktadır. Gölbaşı ilçemiz başta olmak üzere tüm Ankara genelinde yapacağınız taşımalar için bizi arayabilirsiniz.  Müşteri temsilcilerimiz sizlere en uygun aracı en uygun eleman kadrosu ile en kısa zamanda en uygun fiyata ulaştıracaktır. Ankara evden eve nakliyat firmamız tüm nakliyat sorunlarınızı en kısa zamanda ve ekonomik olarak çözüme ulaştıracaktır. Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişim bölümünde bulunan bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Onur Taşımacılık – Murat Nacak

golbasievdenevenakliyat.com

 

Uluslar Arası Taşımacılık ve Kurumsal Kimlik

Ankara’dan Dünyanın her köşesine ve Ülkemize olan taşımalarda deniz ve kara yolunu kullanarak sizlerin lojistik destek vermekteyiz. AFC Home Movers iş birliği ile yurt dışına gidecek olan eşya ve muhtelif malzemelerinizi konteynerler le  gümrük ve taşımacılık işlemlerini itina ile gerçekleştirmekteyiz. Özel ambalajlama ve paketleme işlemleri dahilinde eşyalarınızı ve her türlü malzemeniz güven içinde uluslar arası taşınması sağlanmaktadır. ABD ve Avrupa başta olmak üzere Kıbrıs’a ve tüm Türk’i Cumhuriyetlere taşımacılık hizmeti vermekteyiz.