Şehirler Arası Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız, şehirler arası nakliyat hizmeti ile yurdun her köşesine komple ve parça eşyaların transferini uygun fiyatlar ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetimiz komple ev eşyası ve parça eşya taşıma olmak üzere iki bölümde değerlendirmekteyiz.

 

Şehirler Arası Komple Eşya Taşıma

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız diğer ilerimize ve diğer illerimizden ilçemize gelecek yada gidecek olan ev eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktadır. Bize bu talepleri ileten değerli müşterilerimizin eşyalarını yerinde incelemekteyiz. Ankara dışında olan eşyaların incelenmesini akıllı telefon uygulamamız veya whatsapp  uygulaması yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlere uygun doğru araç temini ve eşya yoğunluğuna göre bir fiyat sunmaktayız. Uygun görüldüğü takdirde online sözleşme veya elden sözleşme imzalanarak işlem resmi bir tavır kazanır. Sizlere vereceğimiz yada sizin istediğiniz tarih’de evden eve nakliyat araçlarımızdan sizlere en uygun olanı sizlere yönlendirilerek ev eşyalarınızın profesyonel olarak transferi gerçekleştirilir. Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız tüm işlerinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetinin tamamı da sigorta kapsamında yaptığı bir hizmettir. Her türlü kaza, terör, doğal afet vb. durumlar için geniş ölçekli bir sigorta kapsamı altındadır. Ödeme işlemlerini güvenlik ve temin acısından banka havalesi ile yapmanızda mümkün. Kredi kartı ile ödeme yapacak müşterilerimizin bunu mutlaka önceden bildirmesi gerekmektedir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

sehirler-arası-parca-esya-tasima
Şehirler arası parça eşya taşıma

Gölbaşı evden eve nakliyat firmamız az miktarda olan eşyalarınızın şehirler arası taşınmasını da üstlenmektedir. Ankara’da diğer illerimize gidecek olan her türlü parça eşyanın taşınmasını uygun fiyatlar ile üstlenmekteyiz.  Özellikle İzmir ve İstanbul’a olan parça eşya taşımalarını haftanın iki günü dönüşümlü olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede şehirler arası nakliyat hizmeti ile uygun fiyat garantisi ile eşyalarınızı sevk etmeniz mümkün. Bizlere ulaştıktan sonra bizlere metre küp olarak eşyalarınızın bilgisini vermektir. Bu konuda tereddüttü olan müşterilerimiz yine akıllı telefon uygulamalarını kullanarak bizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında Eğe bölgesine ve tatil beldelerimize olan seferlerimiz artmaktadır. Yaz aylarında bizlere ulaşarak sizlerde tatil beldelerimize götüreceğiniz ev eşyalarının uygun fiyatlar ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.